Chaty a chalupy se zahradou - Kokořínsko

 

Chalupa se zahradou v Chodči na Kokořínsku

 
Chalupa se zahradou v Chodči na Kokořínsku - pohled zvenkuChalupa se zahradou v Chodči na Kokořínsku - obývací pokoj s krbem
Chaty a chalupy Kokořínsko - Chalupa se zahradou v Chodči - obývací pokojChalupa k pronajmutí v Chodči na Kokořínsku - jídelní stůlChaty a chalupy Kokořínsko - Chalupa se zahradou v Chodči - pokojChalupa k pronajmutí v Chodči na Kokořínsku - pokoj v podkrovíChalupa k pronajmutí v Chodči na Kokořínsku - podkrovíChaty a chalupy Kokořínsko - Chalupa se zahradou v Chodči - pohled zvenkuChalupa k pronajmutí v Chodči na Kokořínsku - přípitek u krbu

CHATY A CHALUPY KOKOŘÍNSKO

Chalupa se zahradou
v Chodči

Informace o chalupě

 

Cena za pronajmutí chalupy

 

Objednávka pronajmutí chalupy

 

Kontakt a mapa

Volný čas

Základní informace
Kokořínsko

 

Fotogalerie
Kokořínsko

 

 

Další ubytování v ČR

Chaty a chalupy

Penziony

CENA PRONAJMUTÍ

Chalupa se zahradou v Chodči na Kokořínsku - kód lt02

 

chalupa pro 10 osob

3.100 Kč/noc

lůžko pro každou další osobu

310 Kč/noc

přistýlka

   250 Kč/noc

děti do 3 let bez lůžka (nad 10 osob)

100 Kč/noc

Silvestr (týdenní pobyt, pouze rodiny!!)

                32.500 Kč/celý objekt a týden

 

Na místě se hradí vratná kauce 3000 Kč (u silv. pobytů 6.000 Kč), spotřebovaná elektrická energie, dřevo do krbu, povlečení u krátkodobých pobytů (50 Kč/osoba), poplatek za psa (100 Kč/den) a rekreační poplatek (9 Kč/osoba/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaujalo nás - tipy na cesty a dovolenou

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellness pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

Všechna práva k stránce Chaty a chalupy se zahradou vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz